SHAPE Wellness Club Odchudzanie,Odżywianie Zdrowe odchudzanie. Kontrola wagi z Herbalife Nutrition

Zdrowe odchudzanie. Kontrola wagi z Herbalife Nutrition

DLACZEGO HERBALIFE?

Odżywianie
Prowadzenie zdrowego życia jest korzystne nie tylko dla Twojego zdrowia i dobrego samopoczucia – daje również dodatkowy impuls energii. Herbalife promuje i wspiera zdrowy oraz aktywny tryb życia i uważa, że ​​podstawą do tego jest dobre odżywianie połączone z regularną aktywnością fizyczną, odpoczynkiem i relaksem.

Podstawy programu „Zdrowe i aktywne życie z Herbalife”:

1. Dobre odżywianie poprzez zróżnicowaną i zrównoważoną dietę, która zawiera właściwą równowagę makro i mikroelementów w zależności od indywidualnych potrzeb i stylu życia (wiek, płeć, etap życia, waga, skład ciała, poziom aktywności fizycznej i tempo metabolizmu).
Wyważone i pożywne posiłki i przekąski w ciągu dnia, aby regulować poziom energii i uzupełnienić składniki odżywcze.
Odpowiednie nawodnienie organizmu – co najmniej 2 litrów wody dziennie.
4. Regularne ćwiczenia, odpoczynek i relaks, w tym 30 minut umiarkowanych/intensywnych ćwiczeń dziennie (5 dni w tygodniu) i co najmniej 7 godzin spokojnego snu.

Od ziarna do produktu
Nasze przywiązanie do jakości jest sednem wszystkich naszych poczynań, a pięć elementów naszej filozofii Od Ziarna do Produktu gwarantuje jakość i bezpieczeństwo wszystkich produktów Herbalife®:

Podstawą świetnych produktów są świetne składniki

Składniki produktów Herbalife® muszą spełniać nasze rygorystyczne standardy czystości i autentyczności.

Odżywianie potwierdzone naukowo

Produkty Herbalife® są opracowywane przez naszą ekipę naukowców i doktorów z myślą o korzyściach dla naszych konsumentów. Zadaniem tego zespołu specjalistów, Rady Naukowej (NAB) Herbalife jest również pilnowanie, aby nauka stojąca za naszymi produktami miała solidne podstawy w literaturze specjalistycznej i badaniach klinicznych. Dzielimy się wiedzą i najlepszymi metodami pracy dzięki kluczowym partnerstwom z najbardziej uznanymi i zaawansowanymi dostawcami składników na świecie.

Nasze Kierownictwo Naukowe, w którego skład wchodzą, m.in. David Heber, Ph.D., prezes Rady Naukowej i dyrektor Centrum Odżywiania Człowieka UCLA*, gwarantuje, że produkty Herbalife® korzystają z najnowszych zdobyczy nauki.

Skrupulatne testy

Począwszy od weryfikacji czystości i mocy składników, a kończąc na inspekcji produktu końcowego, wieloetapowe testy przeprowadzane podczas całego procesu produkcji gwarantują, że produkty Herbalife® spełniają, a nawet przewyższają standardy regulacyjne.

Sumienna produkcja

Proces wytwarzania produktów Herbalife® spełnia lub przewyższa obecne standardy Dobrej Praktyki Produkcyjnej (DPP), gwarantując właściwe zaprojektowanie, monitorowanie i kontrolę procesu i ośrodków produkcji.

Odżywianie dla Ciebie

Wykorzystując najnowocześniejsze technologie, monitorujemy środowisko przechowywania końcowych produktów. Trzymamy również próbki w celu zagwarantowania jakości podczas całego okresu przydatności do spożycia.

Zaplecze naukowe
Eksperci i naukowcy z całego świata kierują rozwojem produktów i nadzorują badania kliniczne, które pokazują skuteczność Koktajlu Formula 1 oraz innych produktów Herbalife. Szkolenia Rady Naukowa Herbalife (NAB) uczulają Partnerów Herbalife na istotność roli zbilansowanej diety odgrywanej w zdrowym, aktywnym życiu.

 

 

Koktajle odżywcze i Batony Formuła 1 Express Herbalife są pełne dobroczynnych składników, których potrzebuje Twój organizm, a jednocześnie świetnie smakują – do wyboru masz różne wersje smakowe. Niezależnie czy chcesz zrzucić, czy utrzymać wagę, produkty Herbalife są wygodną alternatywą zdrowego posiłku. Pyszne i szybkie w przygotowaniu sprawią, że zdrowe odżywianie na co dzień będzie proste i przyjemne.

W osiąganiu celów związanych ze zdrowym stylem życia oraz kontrolą wagi będą wspierać Cię również Zestawy witamin i minerałów dla kobiet i mężczyzn Formuła 2 i Odżywka białkowa Formuła 3.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post