Shape Wellness Club, 89-400 Sępólno Krajeńskie ul. Baczyńskiego 16, 89-500 Tuchola ul.Nowodworskiego 58

JAGODA i HUBERT

Najpierw powiedzieli sobie „TAK”, a następnie ruszyli we wspólną podróż, która się nazywa „ŻYCIEM” ❤️❤️

HISTORIA PRZEMIANY tych dwojga wspaniałych osób rozpoczęła się ponad rok temu w naszym klubie. 💚💚

Ich cele, marzenia, wizje,… STAŁY SIĘ RZECZYWISTOŚCIĄ ❤️❤️

Krok za krokiem, dzień po dniu, wytrwale i uparcie dążyli ku swoim celom. Przy dużym zaufaniu w stosunku do nas i ścisłej współpracy, osiągali kolejne etapy, sukcesy, marzenia.💚💚

NIE zawsze było łatwo. Jednak z pewnością, jak sami mówią: BYŁO WARTO! 👫

Ich słowa z marca 2019r:

Jagoda:”Moja historia z zmiana zaczęła się w lipcu 2018 gdzie wraz z mężem postanowiliśmy pójść gdzieś po pomoc w celu zgubienia nadprogramowych kilogramów. Udaliśmy się na pierwszą konsultacje do Michała która pokazała że moja waga sięga blisko 100, a wyniki analizy były fatalne. Dzięki warsztatom odżywiania mam większą świadomość tego co jem i wybieram produkty te które są wartościowe, a wspólne zajęcia na siłowni sprawiają że po prostu „się chce”. Dzięki połączeniu tych dwóch rzeczy oraz wsparciu najbliższych osiągnęłam super efekt- ale nie jest to moje ostatnie słowo w tym temacie”

Hubert: „Ciągłe zmęczenie, złe samopoczucie i choroba która ujawniła się w wakacje zmotywowała mnie do tego aby wybrać się po pomoc do kogoś aby zgubić zbędne kilogramy. Udałem się więc na pierwszą konsultacje do Michała i tam okazało się ze jest o wiele gorzej niż myślałem. To był sygnał do tego aby zmienić coś i poprawić swoje błędy. Od tamtego momentu moje życie odmieniło się o 180 stopni. Jestem bardziej świadomy komponując swoje posiłki, wybieram produkty które nie są ładne a wartościowe. Moja kondycja fizyczna poprawiła się, a choroba- nawet czasami zapominam ze ją mam. Dzięki warsztatom odżywiania i treningom wiem że nauczyłem się żyć zdrowiej i jestem z tego dumny.”

💚💚
Teraz w zupełnie NOWEJ ODSŁONIE.

MŁODZI, PIĘKNI, ENERGETYCZNI, Z PEŁNĄ WERWĄ I ZAPAŁEM DO ŻYCIA, IDĄ DALEJ WSPÓLNIE, Z UŚMIECHEM PRZEZ TEN ŚWIAT ❤️

Leave a comment