Shape Wellness Club, 89-400 Sępólno Krajeńskie ul. Baczyńskiego 16, 89-500 Tuchola ul.Nowodworskiego 58

JULITA

Każdy z nas ma chwilę słabości, stosuje tysiące wymówek, ale w końcu przychodzi ta chwila, ten odpowiedni moment, kiedy STARTUJE, DECYDUJE się NA ZMIANĘ w swoim ŻYCIU!

CZY warto na niego czekać?

A może, kiedy ktoś proponuję Ci zdrowy styl życia, zdrowe odżywianie, warto takiej osoby wysłuchać?!

Tak zaczyna się historia Julity, która sama o sobie pisze:
„Moja historia nie różni się od innych, ciągłe zmęczenie, złe samopoczucie, różne diety, różne produkty, a w efekcie +30 kg. Wieczne wymówki, że to po ciąży, takie geny lub mocne kości, również nie pomagały.
U mnie sygnałem do poszukania pomocy były przede wszystkim problemy z wstawaniem w nocy do dziecka czy zejście rano po schodach. Nogi tak mnie bolały, że ledwie mogłam się na nich utrzymać po wstaniu z łóżka. Nie wspominając już o problemach z ciśnieniem, bólami głowy czy kondycją.
Na szczęście trafiłam na Jolę i Michała oraz na Herbalife. To oni dali mi niezbędne wsparcie, motywacje i wiedzę do zmiany swoich nawyków żywieniowych oraz stylu życia. Aktywność, warsztaty i produkty pomogły mi zadbać o zdrowie moje i mojej rodziny, a przede wszystkim zrzucić 15 kg, co nie jest moim ostatnim słowem…
Teraz ja również jestem trenerem i dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu zaczęłam pomagać najpierw rodzinie, a potem osobom z podobnymi problemami.”

Leave a comment