Shape Wellness Club, 89-400 Sępólno Krajeńskie ul. Baczyńskiego 16, 89-500 Tuchola ul.Nowodworskiego 58

KAMIL

We wrześniu 2014 roku żona po raz kolejny skierowała mnie do klubu Shape w Sępólnie Krajeńskim… bo chciała schudnąć a ja szukałem czegoś co pomoże mi w zajęciach fitness, po konsultacji z Michałem Lica z niedowierzaniem zacząłem …
Od razu na pierwszy raz wziąłem koktajl odzywczy F1sport oraz Prolong.

Po powrocie do domu miałem mieszane uczucia, pierwszą porcję prolong oraz koktajlu dałem znajomej która akurat jechała na pół maraton. Czekałem aż wróci i ciekaw byłem jej opinii.

Wszystko jak najbardziej było ok, wróciła i nawet przebiegła…
Następnie „testerem” była moja żona Monika, również było wszystko ok.

I tak ja dopiero zacząłem pić koktajl, na początek między treningami bo miałem ich czasem 3-4 pod rząd oraz prolong podczas, byłem bardzo zaskoczony że podczas ćwiczeń nic mi się nie odbija i że jest lepsza energia niż dotychczas.

Następnie zaczęliśmy razem z żona stosować koktajl odżywczy , aloes i herbatę na śniadanie.

Poczułem energię, szybciej rano wstawalem , z czasem do naszej diety dodawalismy inne produkty Herbalife Nutrition, błonnik , witaminy itd.

Moja żona zaczęła chudnąć , lepiej się czuć , moja sylwetka znacznie się poprawiła straciłem sporo tkanki tłuszczowej i przybrałem masy mięśniowej, nigdy wcześniej tak dobrze się nie czułem i nie miałem tak dobrego wyglądu, mimo stosowania różnych innych suplementów i metod. Po roku stosowania produktów uzyskałem formę o jakiej prędzej tylko marzyłem i tak zrodził się pomysł że wystartuje w zawodach sylwetkowych, tak też się stało, natomiast pół roku później popełniłem kolejne swoje marzenie i ukończyłem dystans Sprint ma Iron Man Gdynia. Dzisiaj po 5 latach prowadzę klub zdrowia oraz wielu zadowolonych klientów i podopiecznych którzy również w swoim codziennym odżywianiu używają produktów odżywczych Herbalife Nutrition, nie tylko uzyskałem z żoną efekty wizualne i zdrowote ale i sposób na świetny biznes i rozwój. Po prostu czynimy ŚWIAT ZDROWSZYM I SZCZĘŚLIWSZYM

Leave a comment