Shape Wellness Club, 89-400 Sępólno Krajeńskie ul. Baczyńskiego 16, 89-500 Tuchola ul.Nowodworskiego 58

MONIKA

 

Całe życie marzyłam o zgrabnej sylwetce, rozmiarze 36/38.

Już jako dziecko borykałam się z nadwagą. W mojej książeczce zdrowia na każdym bilansie miałam wpisane – NADWAGA.

Do dnia dzisiejszego śmieję się że u mnie w domu rodzinnym królowały słowa : Marcin Ty jedz-Monika już nie jedz(mam młodszego brata który zawsze był bardzo szczupły).

Swoją pierwszą walkę o lepszą sylwetkę rozpoczęłam już w szkole podstawowej. I trwała ona aż 15 lat, gdyż raz chudłam raz tyłam.

Przetestowałam na sobie chyba wszystkie możliwe diety „cud”, środki odchudzające te z apteki i nie tylko😉 korzystałam również z porad dietetyka. Niestety nikt nie potrafił mnie nauczyć jak utrzymać uzyskaną sylwetkę, a więc gdy skończyłam już „dietę” kilogramy powracały z nawiązką. W taki sposób doprowadziłam się do wagi 86 kg.

Gdy usłyszałam o produktach Herbalife Nutrition stwierdziłam że to może być mój „złoty środek”.

Przy pomocy trenera, klubu, nauki na warsztatach odżywiania zgubiłam pierwsze zbędne kg., uzyskałam lepsze samopoczucie, sylwetkę, energię oraz zniknęły zaparcia, które towarzyszyły mi odkąd pamiętam.

Po 6 miesiącach od stosowania produktów zaszłam w pierwszą ciąże – moja rodzina, szczególnie mama znając moje tendencje do tycia zakładała że przytyje minimum 30kg. Korzystając ze zdobytej wiedzy oraz produktów Herbalife Nutrition przytyłam 16 kg i już 3 miesiące po porodzie wróciłam do figury sprzed ciąży, a potem zyskałam wagę i figurę o której zawsze marzyłam. I to był mój drugi rezultat. Rok później zaszłam w drugą ciąże, w której przytyłam 18 kg, cały czas swój jadłospis wspierając produktami Herbalife Nutrition.

W tej chwili jestem 10 miesięcy po porodzie. Moja sylwetka ciągle zmienia się na plus, nie wiem co to zaparcia, bóle głowy, spadki energii. I to jest mój trzeci rezultat. Z całą pewnością mogę powiedzieć że w końcu znalazłam swój ZŁOTY ŚRODEK🤩

Leave a comment