Shape Wellness Club, 89-400 Sępólno Krajeńskie ul. Baczyńskiego 16, 89-500 Tuchola ul.Nowodworskiego 58

NATALIA

 

RYZYKO czy ODWAGA.
ZASTANAWIANIE czy DZIAŁANIE.

Często budzimy się z takimi dylematami.
Czy warto, czy to jest ta chwila.
Czy to jest dla mnie 🤔

Chcieliśmy Wam przedstawić historię Natali, która poszukiwała rozwiązań finansowych.
Nie myślała nawet, że będzie wyglądać tak fantastycznie ❤️

Przeczytajcie sami, jak Natalia opowiada swoją historię:
„Moja historia z Herbalife Nutrition zaczęła się tak naprawdę z przyczyn finansowych, gdyż wychowanie samotnie dwójki dzieci nie jest łatwe i lekkie.
Słysząc że mogę zarobić przyzwoite pieniądze i polepszyć swoje życie, moich dzieci pod kontem zmiany budżetu na lepszy, obudziła we mnie myśl (zaryzykuje) i tak zaczęłam ten magiczny czas.
Lecz to nie wszystko, ponieważ podpisując umowe partnerską otrzymałam między innymi koktajl odżywczy Formuła1, który mi zastępował posiłek w ciągu dnia, mianowicie śniadanie i kolacje gdyż przy dwójce dzieci i braku czasu tych posiłków często nie jadłam. Po pewnym czasie przekonało mnie to, do pójścia o krok dalej.

Postanowiłam wypróbować innych produktów, które również mnie uświadomiły mocno w przekonaniu że idę dobrą drogą.
Tak zaczęłam jeszcze bardziej dbać o siebie swój wygląd i ciało dzięki produktom Herbalife Nutrition.

Od 20.08.2019 zaczęłam mocno pracować nad swoim ciałem codzienne treningi i to nie lekkie, odpowiednia dieta i suplementacja, by wypracować sobie takie efekty jakie chciałam mieć zawsze, o jakich marzyłam.
Dziś mogę z wielką radością stwierdzić że to był strzał w 10 i nie żałuje tej decyzji że odważyłam zawalczyć o siebie.

Fakt były chwilę słabości ale nie poddawałam się gdyż wiedziałam że robię to dla siebie i swoich dalszych marzeń i planów na życie.
👉Z wagi 50kg na 56kg
👉+ 5kg masy mięśniowej
👉– 5cm w talii
👉+13cm w obwodach
👉 fat (z 17,8% na 13%)

Marzenia o kratce na brzuchu się ziściły i nie będę się wstydziła wyjść na plażę w stroju kąpielowym. Po 2 porodach to ciało, brzuch, uda nie wyglądają tak fajnie i to też była moja motywacja na działanie, by ruszyć się w tym kierunku i cel został osiągnięty w 100%. Jestem dumna z siebie jaką drogę przeszłam by wyglądać właśnie tak.

Dużym wsparciem, motywacją też był dla mnie mój trener i partner Rafał Truskawa. To też ważna rzecz by mieć kogoś, kto pokieruje nas w odpowiednie tory.
I oczywiście dalszy plan na rozwój osobisty, nauka i praca jako trener dla rodziny i znajomych jest realizowany, bo właściwie od tego zaczęłam.”

❤️

Wydawałoby się, że tak nie wiele czasu minęło. A na przestrzeni tych 9 miesięcy Natalia zrobiła tyle, co nie jeden z nas stara się zrealizować przez lata.

Nowa praca. Nowa ja. Nowe życie.

Ale jak to mówią:” Do odważnych świąt należy”

Więc przejmij i Ty „stery swojego życia” i rusz po lepszą wersję siebie, nową figurę, nowe nastawienie, nową pracę,…

Zrób ten pierwszy ruch ➡️ NAPISZ DO NAS

Leave a comment