O nas

Nasz klub - To my

Spełniamy swoje marzenia i marzenia innych, o zdrowym stylu życia i byciu fit! Dokonujemy metamorfoz ciała i kariery. Odchudzamy i wspieramy odżywczo. Dajemy możliwość dodatkowego dochodu.

TO KLUB DLA CIEBIE I TWOICH BLISKICH

Nasza przygoda rozpoczęła się w 2010 roku... Mieliśmy ogromne marzenia… Szukaliśmy czegoś co połączy w jedną całość kilka aspektów potrzebnych człowiekowi do tego, by mógł cieszyć się pełnią życia. Czegoś co pozwoli osiągnąć długotrwałe rezultaty wagowe, zdrowotne i świetne samopoczucie. Promujemy program „Rodzina Wellness” , który zakłada wspólne, aktywne spędzanie czasu w gronie najbliższych, odżywiając się zdrowo, trenując i ciesząc się życiem.

To właśnie jest SHAPE w naszym wydaniu:

– relacje

– atmosfera

– opieka i wsparcie

– ćwiczenia

– zdrowe odżywianie

– współpraca z instytucjami

– edukacja i motywacja

– szkolenia nowych trenerów.

Dziedziny nasych działań

Od dawna pasjonujemy się zdrowym i aktywnym stylem życia. Chcąc spełniać swoje marzenia kształciliśmy się w wielu kierunkach, a teraz szkolimy innych. Efekt naszej ciężkiej i wytrwałej pracy pozwala nam pomagać innym w szerokim zakresie: dietetyki i suplementacji odżywiania i odchudzania aktywności fizycznej , fitness, bodybuildingu oraz powrotu do formy mamy po porodzie.