…ZASTANAWIANIE czy DZIAŁANIE.

Często budzimy się z takimi dylematami.
Czy warto, czy to jest ta chwila.
Czy to jest dla mnie 🤔

Chcieliśmy Wam przedstawić historię Natali, która poszukiwała rozwiązań finansowych.
Nie myślała nawet, że będzie wyglądać tak fantastycznie ❤️

Przeczytajcie sami, jak Natalia opowiada swoją historię:
„Moja historia z Herbalife Nutrition zaczęła się tak naprawdę z przyczyn finansowych, gdyż wychowanie samotnie dwójki dzieci nie jest łatwe i lekkie.
Słysząc że mogę zarobić przyzwoite pieniądze i polepszyć swoje życie, moich dzieci pod kontem zmiany budżetu na lepszy, obudziła we mnie myśl (zaryzykuje) i tak zaczęłam ten magiczny czas.
Lecz to nie wszystko, ponieważ podpisując umowę partnerską otrzymałam między innymi koktajl odżywczy Formuła1, który mi zastępował posiłek w ciągu dnia, mianowicie śniadanie i kolacje gdyż przy dwójce dzieci i braku czasu tych posiłków często nie jadłam. Po pewnym czasie przekonało mnie to, do pójścia o krok dalej.

Postanowiłam wypróbować innych produktów, które również mnie uświadomiły mocno w przekonaniu że idę dobrą drogą.
Tak zaczęłam jeszcze bardziej dbać o siebie swój wygląd i ciało dzięki produktom Herbalife Nutrition.

Od 20.08.2019 zaczęłam mocno pracować nad swoim ciałem codzienne treningi i to nie lekkie, odpowiednia dieta i suplementacja, by wypracować sobie takie efekty jakie chciałam mieć zawsze, o jakich marzyłam.
Dziś mogę z wielką radością stwierdzić że to był strzał w 10 i nie żałuje tej decyzji że odważyłam zawalczyć o siebie.

Fakt były chwilę słabości ale nie poddawałam się gdyż wiedziałam że robię to dla siebie i swoich dalszych marzeń i planów na życie.
👉Z wagi 50kg na 56kg
👉+ 5kg masy mięśniowej
👉– 5cm w talii
👉+13cm w obwodach
👉 fat (z 17,8% na 13%)

Marzenia o kratce na brzuchu się ziściły i nie będę się wstydziła wyjść na plażę w stroju kąpielowym. Po 2 porodach to ciało, brzuch, uda nie wyglądają tak fajnie i to też była moja motywacja na działanie, by ruszyć się w tym kierunku i cel został osiągnięty w 100%. Jestem dumna z siebie jaką drogę przeszłam by wyglądać właśnie tak.

Dużym wsparciem, motywacją też był dla mnie mój trener i partner Rafał Truskawa. To też ważna rzecz by mieć kogoś, kto pokieruje nas w odpowiednie tory.
I oczywiście dalszy plan na rozwój osobisty, nauka i praca jako trener dla rodziny i znajomych jest realizowany, bo właściwie od tego zaczęłam.”

❤️

Wydawałoby się, że tak nie wiele czasu minęło. A na przestrzeni tych 9 miesięcy Natalia zrobiła tyle, co nie jeden z nas stara się zrealizować przez lata.

Nowa praca. Nowa ja. Nowe życie.

Ale jak to mówią:” Do odważnych świąt należy”

Więc przejmij i Ty „stery swojego życia” i rusz po lepszą wersję siebie, nową figurę, nowe nastawienie, nową pracę,…

Zrób ten pierwszy ruch ➡️ NAPISZ DO NAS

Wszystkie nawiązania do kontroli wagi odnoszą się do Programu Kontroli Wagi Herbalife Nutrition, który składa się, między innymi, że zbilansowanej diety, regularnych ćwiczeń, codziennego spożywania odpowiedniej ilości płynów, w razie potrzeby stosowania suplementów diety oraz właściwego wypoczynku. Wszystkie wyniki są indywidualne i mogą się różnić u poszczególnych osób.